Župčany 612
08001 Prešov

O nás

O nás

Rodinne založená tradícia

História našej firmy sa začala písať v roku 2008 vo vzťahu odovzdávania skúsenosti otec a syn, v súhre inovatívnych riešení a najnovších trendov. Od svojho počiatku sa sústreďujeme prevažne na klampiarske práce a výrobu rôznych klampiarských a strešných doplnkov z niekoľkých druhov materiálov a širokej škály farieb. Materiály dovážame prevažne vo zvitkovej, alebo tabuľovej forme. Tento materiál ďalej spracúvame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Pri práci používame najmodernejšie technológie a stroje. Snažíme sa uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Naše výrobky nájdete po celom Slovensku. Výhodou našej firmy je pozícia prvospracovateľa materiálu, čo umožňuje poskytovanie trvalo nízkych cien našich výrobkov. To znamená, že materiál, z ktorého Váš produkt vyrobíme, vieme upraviť do akýchkoľvek geometrických tvarov. Samozrejme naša firma poskytuje úplný poradenský servis a následnú montáž našich výrobkov.

Výroba

Výroba

Vyrábame rôzne druhy tvaroviek, parapetov, lemoviek, komínov a výrobkov vhodných prevažne do exteriérov rodinných domov, bytových komplexov, výrobných a montážnych hál a podobne.

Maloobchod

Maloobchod

V rámci maloobchodu poskytujeme zákazníkom kompletné klampiarske služby na profesionálnej úrovni po celom Slovensku, Česku, Holandsku a Nemecku.

Vysoka kvalita

Vysoka kvalita

Svojich zákazníkov sa snažíme osloviť vysokou kvalitou našej práce, serióznosťou, bezkonkurenčnými cenami, krátkymi dodacími lehotami a veľkým výberom výrobkov.

ohybanie.sk

ODBORNÉ RIEŠENIA

Dlhoročné skúsenosti zaručujú vysokú kvalitu našej práce.

Profesionálne správanie

Ústretovosť a ochota pomôcť je prirodzenou súčasťou našej práce.

OSOBNÉ NASADENIE

Zakladáme si na korektných vzťahoch a kvalitne odvodenej práci.

Inovatívnosť

Pracujeme so širokým spektrom inovatívnych riešení.

Naši klienti

sme radi ak Vám môžeme pomôcť